Wszystko o potencji


Wszystko o potencji

Young happy couple in bed

Czasami seks sprawia ból

Seks, który przeważnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmakologicznie, w większości wypadków lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka przypadłości może spowodować, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz cialis z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, zwykle znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe także zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.


Sorry, comments are closed!